Kolonie letnie dla dzieci rolników – Rowy 10-23 sierpnia 2015 r. (14 dni)

Uczestnicy:

Dzieci i młodzież szkolna w wieku 7-16 lat, których przynajmniej 1 dziecko (opiekun prawny) ubezpieczony jest w KRUS w pełnym zakresie (ubezp. emerytalno-rentowe i wypadkowo-chorobowe) lub jest uprawniony do świadczeń z KRUS (renta lub emerytura)

Organizator:

Fundacja „Plon” Warszawa

Koordynator wyjazdu:

Rejonowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Bielsku-Białej ul. Sobieskiego 105, 43-300 Bielsko-Biała, tel. 33/812-20-31. Osoba koordynująca wyjazd i opiekun kolonijny – Danuta Kożusznik 695-191-357.

Miejsce pobytu dzieci:

Rowy, Centrum Wypoczynkowo-Lecznicze „Słowińska Perła”, ul. Nadmorska 35, 76-212 Rowy tel. 59 814-21-75,Wyjątkowe położenie Ośrodka w sercu Rowów, nad samym morzem, w otoczeniu wydmowego lasu sosnowego zapewnia występowanie najwyższego stężenia aerozolu morskiego w powietrzu. Aerozol morski w połączeniu z leczniczym działaniem żywicy sosnowej tworzy specyficzny uzdrawiający mikroklimat i wystarczy sam pobyt na Ośrodku by odczuć poprawę zdrowia i samopoczucia. Pokoje 3-4 osobowe z łazienkami.
Do dyspozycji:

sprzęt plażowy – leżaki, parawany, koce,

sprzęt sportowy – stoły do tenisa stołowego, bilard,

kort tenisowy asfaltowy,

boiska do koszykówki i siatówki, mini piłki nożnej, badmintona,

place zabaw, huśtawki, zjeżdżalnie, karuzele

własny sektor plażowy,

świetlica.

Warunki uczestnictwa:

złożenie do koordynatora oryginału zaświadczenia miejscowej placówki KRUS o podleganiu ubezpieczeniu lub pobieraniu świadczeń przez rodzica/opiekuna prawnego dziecka.

dokonanie opłaty za kolonie w wys. 650 zł .Cena obejmuje: zakwaterowanie z wyżywieniem, probram kulturalno-zdrowotno-sportowy, wycieczki, bilety wstępu, opiekę wykwalifikowanej kadry, przejazd, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków na czas podróży i pobytu na koloniach.

złożenie wypełnionej karty kolonijnej

Informacje dodatkowe:

Dzieci nad morze i z powrotem pojadą autokarem. Pierwszym posiłkiem w dniu przyjazdu będzie obiad, a w dniu wyjazdu – śniadanie i prowiant na drogę. Szczegóły wyjazdu i przyjazdu zostaną podane później.

Prosimy zapewnić dzieciom:

Aktualne legitymacje szkolne, suchy prowiant i napoje na drogę, nakrycie głowy, komplet ciepłej odzieży, kurtkę/pelerynę przeciwdeszczową, balsam do opalania z filtrem, klapki, strój kąpielowy, ewentualnie koc.

Karta kolonijna do pobrania.