Nowa strona internetowa już online

Zapraszamy do zapoznania się z nową stroną internetową Rejonowego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Bielsku-Białej – kolkarolniczebb.pl. Strona prezentuje główne założenia oraz zakres działalności Kółek Rolniczych i Kół Gospodyń Wiejskich, wymienia także władze tworzące te organizacje. Na stronie zamieszczono listę zasłużonych dla związku pracowników oraz zrzeszonych w powiecie bielskim, cieszyńskim i żywieckim Kół Gospodyń Wiejskich.

Znajdziecie również Państwo na stronie sprawozdania z jubileuszy oraz prowadzonej działalności, relacje z regionalnych konkursów wraz z dołączoną do nich galerią zdjęć. W witrynie zamieszczane będą także wzory niezbędnych pism i druków, a dzięki danym teleadresowym na stronie możecie Państwo skontaktować się z władzami zarządu.

Wykonawcą strony jest firma Ageno.pl z Bielska-Białej, zajmująca się głównie tworzeniem i zarządzaniem sklepami internetowymi opartymi o platformę Magento oraz prowadząca produkt – Prosty CRM online dla małych firm miniCRM.pl. Firma Ageno od 5 lat swoją siedzibę ma w naszym budynku.