Portal sprzedaży produktów rolno-spożywczych

Zwracasz uwagę na zdrową, świeżą i certyfikowaną żywność? Jesteś zwolennikiem produktów wytwarzanych przez lokalnych producentów? Portal sprzedaży www.ekobielskakraina.pl oferuje szeroką gamę produktów spożywczych, w których znajdziesz m.in. warzywa, owoce, nabiał, jaja, mięso, soki, przetwory i wiele innych produktów. Za pośrednictwem portalu on-line zamówisz i kupisz produkty, pochodzące prosto z gospodarstw z terenu Beskidu Śląskiego i okolic.

Portal sprzedaży wyróżnia się od innych sklepów internetowych z żywnością tym, iż obejmuje produkty wytwarzane przez lokalne gospodarstwa rolne i rybackie pochodzące z Twojej okolicy. Zakupy na ekobielskakraina.pl to:

  • gwarancja jakości,
  • szybki czas realizacji,
  • dostawa do domu,
  • bezpieczne produkty,
  • przystępne ceny.

Na www.ekobielskakraina.pl znajdą Państwo szeroką gamę produktów w przystępnych cenach. Naszą misją jest przede wszystkim pomoc podmiotom rolnym w zbycie swoich produktów oraz ułatwienie dostępu mieszkańców do świeżej i zdrowej żywności, wytwarzanej w tradycyjny sposób bez użycia konserwantów, wzmacniaczy smaku i zapachu, barwników, emulgatorów, przeciwutleniaczy itd.

Za pośrednictwem portalu sprzedaży istnieje możliwość dokonania zakupu, z możliwością wyboru sposobu płatności oraz odbioru przesyłki.

Zapraszamy do zakupu produktów na stronie www.ekobielskakraina.pl od marca 2015 roku!