Zaproszenie na darmowy udział w meczu w Bielsku-Bialej

Szanowni Państwo,

Jeżeli jesteście podmiotem, którego celem jest aktywizacja środowiska Waszych członków to zapraszamy Was na majówkę!

Opieka24 S.A. jako oficjalny partner TS Podbeskidzie zaprasza Państwo do udziału w fantastycznej inicjatywie, aktywizującej osoby w kwiecie wieku wraz z ich Bliskimi.

Zapraszamy Państwa do współpracy. Proponujemy wspólną organizację wyjazdu na ostatni ) na ostatni w sezonie I-ligowy mecz Podbeskidzia, który rozegramy na własnym stadionie. Już 11 maja 2019 r. o godz. 18:00 na stadionie w Bielsku-Białej TS Podbeskidzie zmierzy się z Odrą Opole. Gwarantowane emocje i ogromna ilość pozytywnej energii.

Nasza propozycja obejmuje następujący model: Państwo organizują przejazd do Bielska-Białej i z powrotem, my natomiast pokrywamy całkowity koszt biletów na wydarzenie i zapewniamy miejsca parkingowe dla busów. Na wydarzeniu dla wszystkich osób, biorących udział w akcji, zarezerwowany będzie specjalny sektor, co gwarantuje dobrą atmosferę w doborowym towarzystwie.

Zachęcamy do wspólnego działania, kontaktu z nami i wykorzystania okazji do tego, by wspólnie zorganizować dla mieszkańców fantastyczną atrakcję, będącą okazją do ciekawego spędzenia czasu. Chcemy w ten sposób również pokazać, że mecze piłki nożnej to świetna rozrywka dla całej rodziny, niezależnie od wieku.

Po więcej szczegółów dot. naszej współpracy z TS Podbeskidzie zapraszamy na naszą stronę internetową: www.opieka24.biz, marzena.mazurek@opieka24.biz