Skarby Regionu

Przesyłamy Paniom ofertę uczestnictwa w tradycyjnych jarmarkach „Skarby Regionu”, na których KGW mogłyby wystawiać bezpłatnie swoje stoiska sprzedające własne produkty – np. wypieki, potrawy, rękodzieło itp. Galeria handlowa „Stara Kablownia” w Czechowicach -Dziedzicach zaprasza nasze KGW do współpracy – udostępnione będą bezpłatnie miejsca na szerokich, ogrzewanych, estetycznych korytarzach wewnętrznych hipermarketu. Można też wystąpić z zespołem KGW albo kilka osób z zespołu może towarzyszyć stoisku KGW. Jarmarki są reklamowane w mediach, co zapewni dużą liczbę klientów, dla których oferty stoisk KGW byłyby ciekawą formą uzupełniania oferty centrum. Jest to więc ciekawa i nowa propozycja dla tych KGW, które szukają miejsc i okazji do zaprezentowania się oraz do zebrania środków na swoją działalność statutową.

W przypadku zainteresowania bardzo proszę o zgłaszanie swojego udziału z podaniem daty i godzin wystawienia stoiska, rodzaju stoiska, ewentualnie chęci występu zespołu. Poniżej szczegóły. Bardzo proszę też o rozpowszechnienie tej informacji innym KGW.

Stoiska w ramach Jarmarku przewiduje się przez 3 dni (czw/pt/so) w godzinach funkcjonowania centrum (9:00 – 21:00) w dniach:
21-23.08
25-27.09
16-18.10
13-15.11
4 -6. 12

oraz ostatni weekend przed świętami 19-21 XII (pt-ndz)